O NÁS

O NÁS


SPRÁVA, ÚDRŽBA A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ
 Nabízíme Vám k pronájmu více než 30 rodinných domů a bytů.  Naše rodinné domy jsou průběžně udržované a modernizované a jejich stav odpovídá požadavkům moderního bydlení.  Nemovitosti se nachází v obci Průhonice a v sousední Praze 4 – Újezd u Průhonic.  
Pro zájemce nabízíme privátní relaxační centrum se saunou, posilovnou a krytým bazénem, určené pouze pro nájemce našich domů. Relaxační centrum se nachází na Květnovém náměstí v Průhonicích.

HISTORIE FIRMY
Historie rodinné firmy Skořepa se začala psát v roce 1992. Zakladatelem firmy je JUDr. Ing. Jiří Skořepa a dnes s ním společně pracuje celá rodina.  První rodinné domy jsme na katastru obce Průhonice postavili již v roce 1993.  Díky vlastnímu úsilí i spolupráci s realitními kancelářemi, firma Skořepa nadále rostla.  Dostala se postupně do povědomí významných privátních i korporátních zákazníků z celého světa. Mnoho našich klientů u nás získalo svůj domov na hodně let.

PRṸHONICE
 Průhonice leží na jihovýchodním okraji Prahy, jen 10 km od centra Prahy po dálnici D1 směr Brno, exit 6 -Průhonice. Dominantu obce tvoří zámek s půvabným zámeckým parkem, patřící do seznamu chráněných památek UNESCO.
Služby v obci a okolí:
+ Pro děti je předurčen zábavní park Žirafa i akvapark v Čestlicích, v obci je fotbalové hřiště, moderní dětské hřiště u školy i tenisové kurty v Sokolovně.  Volný čas můžete využít k návštěvě zámeckého parku s botanickou zahradou, prohlédnout si Dendrologickou zahradu nebo se projet na kole po nových cyklostezkách s asfaltovým povrchem.
+Obchodní zóna Čestlice/Průhonic – supermarkety :  Albert, Billa, Lidl, Makro, Bauhaus, Kika, Hornbach, Intersport, Elektroworld  a další.
+ Restaurace : Hliněná bašta, Pizzeria Grosseto, Pizza Colloseum, Creperia  U Slepiček,  vinotéky  a další.
+ Ostatní relaxační služby: kadeřnictví, nehtové studio, thajské a zdravotní masáže a další.
+ Lékařská péče: praktický lékař pro dospělé a děti, interna, rehabilitace, oční klinika Geminy a lékárna.  
+ Naleznete zde také pobočku České pošty a banky KB a ČSOB.
+Bezpečnost obce je zajištěna obecní policií s podporou kamerového systému a možností připojení jednotlivých domů na pult centrální ochrany.

Z Průhonic je výborná dostupnost do anglických škol – www.eisp.cz a www.pbsschool.cz ,  česko-anglické školy v Jesenici – www.sunnycanadian.cz  a česko-anglické školky v Benicích – www.kindergartenschool.cz .  Státní škola a školka je přímo v Průhonicích.

REFERENCE
Tesco stores , Provident  Financial , Vodafone, Philip Morris, Coca-Cola, Unicredit  Bank,  Nike,  DHL, Zentiva, GSK, Philips Morris, Nestlé, Electroworld, Baťa, Alzheimer centrum Průhonice, United Brands, Beauty Keratin, Tesanee masáže a další.